Будівлю в центрі Цюриха вкрили «невидимою» сонячною черепицею

Головний офіс Schutz & Rettung Zürich, підрозділу департаменту безпеки міста Цюріха та найбільшої організації цивільного захисту у Швейцарії, розмістив на даху вбудовану фотоелектричну систему з кольоровими сонячними модулями, пише PV-magazine.

За даними Швейцарського центру електроніки та мікротехнологій (CSEM), який долучився до реалізації проекту, сонячна установка потужністю 76 кВт охоплює дві поверхні даху, орієнтовані на південь, і візуально майже непомітна.

Установка BIPV була розроблена з монокристалічної сонячної плитки від швейцарського виробника 3S Solar Plus. Виріб доступний у різних градаціях зеленого, синього, теракотового та коричневого кольору та має вихідну потужність від 80 до 170 Вт, залежно від кольору та розміру.

2.jpg

Розмір панелі може варіюватися від 985x720x6,5 мм до 1300x875x6,5 мм, а кількість сонячних панелей – від 24 до 40. Вага коливається від 10,3 до 16,3 кг. На виріб надається 10-річна гарантія та 25-річна гарантія на продуктивність. Його коефіцієнт робочої температури -0,375% на градус Цельсія.

Колір плитки «теракотова іржа» – лише один з багатьох, доступних у MegaSlate Flair. Сонячна плитка є ідеальним рішенням для захищених історичних будівель, а фотоелектрична система в Цюріху вважається найбільшою кольоровою фотоелектричною системою на даху в Європі.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка