На будівництво в ОАЕ найбільшої у світі сонячної станції виділили $1 млрд

Для будівництва в Об’єднаних Арабських Еміратах найбільшої у світі сонячної електростанції виділили близько $1 млрд.

Кошти на реалізацію проекту GW Al Dhafra PV2 було перераховано французькій компанії EDF Renewables, яка є дочірньою структурою компанії EDF Group, і китайській Jinko Power HK, дочірній по відношенню до компанії Jinko Power Technology Co. Ltd, передає edf-renouvelables.com

Al Dhafra PV2 стане першою великою СЕС, де будуть використані двосторонні сонячні панелі, які вловлюють світло з обох сторін, у тому числі і відбите від земної поверхні. Всього на 20 квадратних кілометрах пустельної кліматичної зони буде розміщено 4 мільйони фотоелектричних модулів.

Угода була профінансована банком BNP Paribas в якості букраннера (організація, яка веде книгу заявок клієнтів на придбання цінних паперів) разом з Bank of China, Crédit Agricole, HSBC, MUFG, Sumitomo Mitsui Banking Corporation і Standard Chartered в якості уповноважених провідних організаторів.

"Проходження цієї найважливішої віхи дозволяє зосередитися на місці і почати будівництво, - зазначають у EDF Renewables. - Розташована у районі Аль-Дафра, у 35 кілометрах на південь від міста Абу-Дабі, ця сонячна станція стане найбільшою у світі, розташованою в одному місці".

Введення сонячної станції Al Dhafra PV2 в експлуатацію намічене на 2022 рік.

По 20% акцій проекту знаходяться у володінні у EDF Renewables і Jinko Power HK, решта — у місцевих енергооператорів TAQA і Masdar.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка