Брюссель зробив громадський транспорт безкоштовним для очищення повітря

У Брюсселі молодь зможе безкоштовно користуватися громадським транспортом з вересня 2021 року.

Проект для бельгійців віком до 25 років реалізує STIB - оператор громадського транспорту оператор громадського транспорту столиці Бельгії, передає euro-pulse

Пільга не поширюватиметься на іноземних туристів.

Безкоштовний проїзд на громадському транспорті, як сподіваються автори проекту, зробить його більш привабливим для городян, і ті почнуть відмовлятися від особистих автомобілів. В результаті покращиться якість повітря у Брюсселі, який зараз забруднений в основному через транспорт.

Надалі STIB планує скасувати плату за проїзд і для літніх громадян старше 65 років. Поки що для них діють знижки на покупку квитків і транспортних карт.

Скасування оплати за проїзд у громадському транспорті почали обговорювати в Брюсселі у 2019 році. Тоді правління STIB пропонувало скасувати плату за проїзд у вечірній час і у вихідні. А соціалістична партія у Брюссельському столичному парламенті виступила з ідеєю повного скасування плати за проїзд у громадському транспорті. Зараз STIB не виключає, що компанія поступово скасує плату за проїзд у громадському транспорті для всіх жителів, але буде робити це поступово.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка