Брюссель очистить повітря за допомогою нового податку

У Брюсселі мають намір ввести податок на кілометри, які проїхав автомобіль у межах регіону.

Як зазначили у Федеральній службі громадської мобільності, ініціативу покликану скоротити пробки і сприяти поліпшенню здоров'я жителів столиці Бельгії, виніс на обговорення уряд міста 3 грудня, повідомляє The Brussels Times

Оподаткування буде ґрунтуватися не на праві власності на транспортний засіб, а на кількості кілометрів, пройдених у межах регіону. Податок буде розраховуватися за допомогою спеціального додатку.

«Розмір податку залежатиме від типу транспортного засобу і рівня забруднення, - заявив міністр оподаткування та керівника проекту Свен Гатц. - Людям, які мають авто з більш дорогим обслуговуванням, доведеться платити більше».

За допомогою нового податку уряд Брюсселя планує до 2030 року домогтися зменшення використання автомобілів на 25%. «Це не тільки в інтересах жителів Брюсселя, але і в інтересах всіх бельгійців, - сказав Свен Гац. – Ми більше не миритимемося з пробками».

Уряд Брюсселя планує далі узгодити план введення нового податку з федеральними і регіональними урядами, а також з соціально-економічними партнерами.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка