Британський лоукостер easyJet планує випустити електричний літак для коротких маршрутів

Британський лоукостер easyJet спільно з американською компанією Wright Electric планують випустити пасажирський лайнер на електротязі в найближчі 10 років. Електролітак зможе здійснювати польоти на відстань до 540 км, пише The Guardian.

Лоукостер хоче використовувати електричний літак для коротких маршрутів на рейсах не довше двох годин. Саме такі маршрути п'яту частину всіх перельотів easyJet. За словами авіаперевізника, аерокосмічна галузь слідує прикладу в автомобільній промисловості і розвиває електричні двигуни, що скорочуватимуть викиди і зменшуватимуть шум:

«Ми можемо уявити майбутнє без реактивного палива і раді бути частиною цього».

Перехід на електротягу дозволить лоукостер виробляти менше забруднень. Авіакомпанія давно намагається поліпшити свої екологічні показники. З 2000 по 2016 роки easyJet знизила кількість викидів CO2 на 31% в розрахунку на пасажирокілометр. Крім того, електричні літаки будуть на 50% тихішими та на 10% дешевшими у використанні для авіакомпанії, що відобразиться й на пасажирах.

Американська компанія вже створила двомісний прототип електролітака. Наступним кроком стане масштабування технології до 10 місць, щоб після цього збудувати літак вже не менш, ніж на 120 пасажирів.   Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка