Британія отримала 25% електроенергії з відновлюваних джерел

У другом кварталі 2015 року Великобританія отримала рекордні 25,3% електроенергії з відновлюваних джерел, повідомляє bloomberg.com.

Як зазначають у Міністерстві енергетики та зміни клімату, у квітні-червні вітряні, гідро- і сонячні електростанції генерували «зеленої» електрики на 8,6% більше у порівнянні з аналогічним періодом 2014 року. Так, у другому кварталі Британія отримала на 62% більше електроенергії від вітряних станцій, розташованих на суші, та на 70% більше енергії від морських ВЕС. На додачу, генерація електроенергії від сонячних фотоелектричних панелей зросла більш, ніж у два рази, підкреслюють у відомстві.

Примітно, що у першому кварталі 2015 року частка електроенергії, генерованої з відновлювальних джерел, становила 22,6%.

Між тим, у кінці липня міністр енергетики Великобританії Ембер Рад анонсувала різке скорочення дотацій для альтернативної генерації вже з жовтня. За оцінками експертів, уряд консерваторів навмисно відмовляється від порівняно дешевої і швидкоокупної відновлюваної електроенергетики на користь ядерних електростанцій.

Однак, до 2020 року частку електроенергії, виробленої з відновлюваних джерел, Туманний Альбіон все ж розраховує збільшити до 30%.  

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка