British Petroleum побудує потужний завод з виробництва «зеленого» водню

На північному сході Англії побудують великомасштабну установку з виробництва «зеленого» водню.

Проект HyGreen Teesside реалізує компанія British Petroleum(BP.L), передає reuters.com.

Передбачається, що до 2025 року завод вироблятиме 60 МВт зеленого водню, який отримуватимуть за допомогою електроенергії згенерованої вітром, водою і сонцем. «крім раніше анонсованого "блакитного" водневого проекту, який виробляється з природного газу, два заводи в Тіссайді можуть забезпечити 30% планового виробництва водню у Великобританії на 2030 рік.

Проект HyGreen Teesside, який буде розроблятися в кілька етапів, може забезпечити виробництво водню до 500 МВт до 2030 року, йдеться у повідомленні компанії, зареєстрованої у Лондоні. «Це чудова новина після нещодавнього Саміту COP26, і я з нетерпінням чекаю на підтримку промисловості у розробці нових технологій, оскільки ми будуємо більш чисту транспортну систему і працюємо в напрямку чистого нульового майбутнього», – сказав міністр транспорту Великобританії Грант Шаппс.

BP планує почати видобуток до 2025 року і заявила, що остаточне інвестиційне рішення щодо проекту очікується у 2023 році.

Британський уряд планує до 2030 року виробляти 5 ГВт низьковуглецевого водню, щоб замінити природний газ в енергопостачанні близько трьох мільйонів будинків, а також промисловості і транспорті.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка