British Petroleum інвестує $20 млн у виробника ультра-швидкісних акумуляторів для електромобілів StoreDot

Нафтова компанія British Petroleum Ventures інвестує $20 млн у виробництво ультра-швидкісних акумуляторів для електромобілів StoreDot.

Акумулятори розроблені ізраїльським стартапом StoreDot здатні заряджатися набагато швидше звичайних, передає bp.com

«Електромобіль з запасом ходу у 480 км може бути повністю заряджений всього за 5 хвилин, тоді як кращі батареї в режимі швидкої зарядки зараз заряджаються за півгодини і лише на 50-80%, - зазначають у компанії. – У StoreDot обіцяють зробити свої батареї для електромобілів серійними вже в 2022 році». 
За словами співзасновника і генерального директора StoreDot Дорона Майердорфа, співпраця з світовим енергетичним лідером стане важливою віхою зміцненні ультра-швидкісної зарядної системи для електромобілів. 
«Поєднання вражаючої присутності BP і екосистеми StoreDot EV partnerships дозволяє швидше впроваджувати надшвидкі акумулятори і може суттєво прискорити зарядку електрокарів", - зазначає він. 
Компанія має намір побудувати завод з виробництво ультра-швидкісних акумуляторів для електромобілів у Китаї.

У British Petroleum переконані, що ультра-швидкісні акумулятори прискорять перехід на електромобілі. 
"StoreDot показав значний прогрес у розробці ультра-швидкісних акумуляторів для електромобілів, - зазначив віце-президент з розвитку бізнесу BP Ventures Девід Гілмор. – Ми маємо намір працювати разом з ними, як інвестор і стратегічний партнер, щоб перенести свої технології з лабораторії в автомобіль».
Раніше німецький автоконцерн Daimler інвестував в StoreDot 60 мільйонів доларів. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка