Британці запускають у виробництво двоповерховий автобус на водневих паливних елементах

Британські компанії запускають у серійне виробництво двоповерховий автобус на водневих паливних елементах.

Проект реалізують Arcola Energy Ltd, яка спеціалізується на технологіях нульового викиду для великовантажних автомобілів, та Optare Group Ltd, передає Автоцентр

Новий двоповерховий автобус на паливних елементах Metrodecker H2 побудований на платформі електробуса Optare Metrodecker EV і включає в себе блок живлення водневих паливних елементів, розроблений компанією Arcola Energy. Він може перевозити понад 90 пасажирів з радіусом дії від 200 до 250 миль (320 - 400 км) в залежності від специфіки і маршруту.

Базові автобуси для моделі H2 Metrodecker будуть серійно випускатися на заводі Optare у Шербурні-ін-Ельмет, недалеко від Лідса, на існуючих виробничих лініях для компанії Metrodecker EV. А ось безпосередньо сама воднева установка буде вироблятися компанією Arcola Energy на підприємстві у Ліверпулі.

"Наше партнерство дозволить збільшити кількість транспортних засобів на водневих паливних елементах у Великобританії, - зазначає Доктор Бен Тодд, генеральний директор Arcola Energy. - Силовий агрегат на водневих паливних елементах, що застосовується в автобусі H2 Metrodecker розроблений для широкого спектру застосування, включаючи легкі автомобілі, вантажівки, позашляховики, автобуси і поїзди».

Передбачається, що автобуси на паливних елементах зацікавлять регіони з високою температурою навколишнього середовища, що вимагає високої потужності кондиціонування.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: