Британці запускають у продаж інтегровані у дах сонячні панелі з ефективністю 21%

У Великобританії запускають у продаж нові інтегровані у дах сонячні панелі з ефективністю 21%.

Два фотомодуля розробив британський компанія Viridian Solar, передає ecotechnica.com.ua

У лінійку Clearline fusion, призначену для вбудовування у дах будинків, виробник включив нові фотоелектричні панелі PV16-335 і PV16-340 потужністю 335 і 340 Вт відповідно. В їх основі лежать половинчасті фотоелементи, виготовлені із застосуванням PERC-технології з монокристалу кремнію.

"Два нових модуля спроектовані і розроблені у нашій штаб-квартирі, розташованій у Кембриджі, Великобританія, а випускаються в Азії партнерами-субпідрядниками", - розповів представник Viridian Solar.

Молодша модель PV16 - 335 володіє ККД 20,7%, напругою холостого ходу 42 вольта і струмом короткого замикання 10,3 ампера. Аналогічні показники другого модуля, PV16-340, складають відповідно 21%, 42,4 вольта і 10,4 ампера.

Обидві інтегровані у дах сонячні панелі мають однакові габарити — 1686×1000×69 мм, і масу — 21,7 кг. Вони розраховані на роботу у складі системи з номінальною робочою напругою до 1000 Вольт.


«Нові панелі знаменують відхід компанії від використання фотоелемента з довжиною 156 мм — - заявили у Viridian Solar. - Слідуючи сучасним тенденціям, компанія для своїх нових панелей Clearline fusion вибрала монокристалічні PERC-елементи стандарту G1, тобто з довжиною 158,75 мм».

Температурний коефіцієнт фотомодулів PV16 - 335 і PV16-340 становить – 0,38% на кожен градус Цельсія. Компанія дає гарантію на збереження лінійної вихідної потужності панелей протягом 25 років і їх безвідмовну роботу протягом 10 років.

Інтегровані у покрівельне покриття сонячні панелі Viridian Solar мають високу ефективність і можуть прикрасити дах практично будь-якого будинку. Встановлені сонячні панелі Clearline fusion мінімально виступають над поверхнею даху і естетично виглядають, при цьому процес монтажу займає всього 45 хвилин у перерахунку на один кіловат потужності.

«Фотопанелі Clearline fusion сумісні з різноманітними сланцевими і черепичними покрівлями, оснащені універсальними кріпленнями і забезпечують найвищі показники пожежної безпеки і вітростійкості без зміни конструкції даху, — заявив Джеймі Берріман, директор з безпеки Viridian Solar. - Завдяки одній з найвищих з доступних вихідній потужності у перерахунку на квадратний метр, наші нові панелі стануть найбільш економічно ефективним способом реалізації безлічі різнопланових проектів».

Нові вбудовані сонячні батареї будуть доступні покупцями у континентальній Європі з травня і у Великобританії - з червня 2021 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка