Британці допоможуть трансформувати вугільні регіони в Україні

Міністерство розвитку громад і територій України розширює співпрацю з британськими партнерами з питання справедливої трансформації вугільних регіонів.

Про це повідомив заступник міністра Іван Лукеря під час зустрічі з представниками Посольства Великої Британії в Україні., передає kosatka.media

Британці готові підтримати процес справедливої трансформації вугільних регіонів і поступову відмову України від вугілля.

У ході зустрічі британські партнери представили напрацювання щодо підходів для успішного управління вугільною трансформацією на місцях, які базуватимуться на локальних потребах громад та орієнтуватимуться на досягнення цілей сталого розвитку, а також запропонували апробувати подібні підходи у пілотних громадах.

"Пілотне дослідження наших міжнародних партнерів має продемонструвати, як можна розробити повноцінну структуру для вирішення питань, пов'язаних з трансформацією вугільних регіонів, - зазначив Іван Лукеря. – Головне - збільшити можливості для соціального, економічного та екологічного прогресу, забезпечити підхід знизу вгору, починаючи з визначення стратегічної основи для певної ділянки або регіону, враховуючи вже загальнодержавний підхід".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка