Британський виробник чіпсів перетворить 70% викидів вуглекислого газу у добриво

Британський виробник чіпсів планує скоротити викиди вуглекислого газу на 70%, перетворюючи відходи картоплі та виробництва пива у добриво.

Нову технологію скорочення відходів для компанії Walkers розробив стартап CCm за підтримки урядового гранту, передає profibeer

Вуглекислий газ, що виділяється у ході бродіння пива, будуть змішувати з відходами картоплі від виробництва чіпсів і робити з цієї суміші добриво.

Отримане добриво використовуватимуть для вирощування наступного врожаю картоплі. При виробництві добрив зазвичай виділяється багато вуглекислого газу, але використання вже утвореного в ході бродіння газу дозволить обійтися без нових викидів.

Нову технологію вже перевірили на пробних грядках. Наступного року Walkers встановить потрібне обладнання, і урожай 2022 року буде рости вже на нових добривах.

Пивоварню, з якою співпрацюватимуть у виробництві, поки не обрали.

За оцінкою розробників, коштувати інноваційне добриво буде стільки ж, скільки і звичайне.

Компанія Walkers, що належить Frito-Lay, підрозділу PepsiCo, вже використовує різні технології скорочення викидів. Так, відходи картоплі переробляють в установці, яка виробляє біогаз: у ході бактеріального бродіння утворюється метан, який спалюють для виробництва електроенергії. Непероблені бактеріями рештки органічних відходів планують змішувати з вуглекислим газом, що виділяється у ході бродіння пива. Так вуглець не потрапляє в атмосферу, а повертається у грунт.

Отриману електроенергію використовують для печі, де обсмажують чіпси.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка