Британська компанія в Кенії здешевила ліки завдяки сонячній енергії

У Найробі(Кенія) встановили сонячну електростанцію потужністю 1,05 МВт на дахах і автостоянці фармакологічного заводу.

Проект покликаний здешевити виробництво ліків реалізувала британська медична компанія GlaxoSmithKline (GSK), уклавши контракт з Ofgen, розробником комерційної та промислової енергетики, передає Nation.Afrika

«Використання сонячної енергії знизить витрати на електроенергію приблизно на 50%, що забезпечить економію 2 мільйонів шведських крон щомісяця, - заявив директор GSK Пол Арунга. – Сонячна установка вартістю 108 мільйонів фунтів стерлінгів допоможе нам знизити витрати на електроенергію, що є важливим компонентом вартості нашої продукції, а також дозволить бути більш конкурентоспроможними і поставляти нашу продукцію клієнтам за більш вигідними цінами».

Представники компанії Ofgen заявили, що раніше проводили аналогічні роботи для виробника сигарет British American Tobacco (BAT Kenya) і автомобілебудівної компанії Toyota Kenya, готельної групи Serena Hotels і управління портів Кенії (KPA) та інших.

Протягом наступних 3 років Ofgen планує надати своїм клієнтам понад 50 МВт доступної, надійної та чистої електроенергії, що виробляється на місці, що призведе до підвищення продуктивності та конкурентоспроможності кенійських галузей промисловості, додала вона.

"Кенія взяла на себе зобов'язання скоротити викиди парникових газів на 32% до 2030 року, - сказав генеральний директор Ofgen Мохаммед Джибріль Омар. - Ми пропонуємо рішення у сфері чистої енергії для галузей, компаній і навіть домашніх господарств".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка