Британська бюджетна авіакомпанія компенсує викиди від літаків «зеленими» інвестиціями

Британський лоукостер EasyJet став першою у світі вуглецево-нейтральною авіакомпанією.

Починаючи з вівторка, 19 листопада, перевізник почав компенсувати викиди від усіх своїх літаків за рахунок вкладень у проекти, пов'язані з висадкою дерев і зеленими технологіями, передає ITC.ua

Згідно з прогнозами EasyJet, на компенсацію кожної метричної тонни викинутих парникових газів авіакомпанія протягом наступного року витратить $32,4 млн. У теорії це означає, що весь вуглекислий газ, який опиниться в атмосфері як продукт авіаперельотів компанії, не матиме впливу на клімат.

Як відзначають у EasyJet, вуглецева компенсація - лише тимчасова міра, яка дозволить виграти час до появи літаків з низькими викидами. Паралельно з цим компанія також буде активно інвестувати в розробку повітряних суден з гібридними та електричними двигунами, а також у створення найменш недружнього до природи авіапалива.

"Компенсація викидів – це неідеальне рішення, а проміжний крок перед тим, як почнуть працювати нові технології, - підкреслили у компанії. - Але діяти потрібно вже зараз, турбота про екологію у повній мірі відповідає тому, чого від нас хочуть клієнти, які хвилюються про навколишнє середовище і в той же час не можуть відмовитися від авіаперельотів".

В EasyJet запевнили, що вартість авіаперельотів в світлі того, що компанія стане вуглецево-нейтральним, залишиться колишньою і що пасажири екологічних нововведень на своєму гаманці не відчують.

EasyJet володіє 331 літаком і вважається п'ятим за величиною авіаперевізником Європи. Рішення авіакомпанії піти шляхом декарбонізації може стимулювати до рішучих кроків усю галузь.

Примітно, що British Airways та Lufthansa планують компенсувати викиди від деяких рейсів з наступного року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка