Британія заробить на водні £18 млрд

еликобританія може заробити на використанні водню 18 млрд фунтів стерлінгів до 2035 року.

Про це йдеться у доповіді Міжпартійної робочої групи парламенту Великобританії з водню(APPG, All-Party Parliamentary Groups), передає my.ua

У документі представлені дослідження економічних вигод, які водень може забезпечити протягом всього ланцюжка - починаючи від виробництва газу, і закінчуючи кінцевим використанням його в електроенергетиці, транспорті, промисловості, аграрному секторі, комунальному господарстві.

«До 2035 року Великобританія щорічно потребуватиме для підтримки вищевказаних секторів економіки 11,3 терават-годин електроенергії, - пояснюють у доповіді. - З цієї річної потреби 20% можна задовольнити за рахунок "зеленого" водню виробленого шляхом електролізу з використанням електроенергії вітряних і сонячних електростанцій і 80% - за рахунок "синього" водню, отриманого з викопного палива.

"Розвиток водневої економіки не тільки забезпечить виконання Великобританією своїх зобов'язань зі скорочення викидів вуглецю, а й дозволить створити 75 тис нових робочих місць", - зауважує Джейкоб Янг, член британського парламенту, голова APPG з водню.

Міжпартійна робоча група парламенту Великобританії з водню була створена у липні 2018 року при підтримці десяти найбільших британських енергетичних компаній.

Першою ініціативою APPG було створення у країні до 2025 року ста водневих заправних станцій, на них та на інші водневі проекти британський уряд має виділити 1 млрд фунтів стерлінгів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка