Британія запустила новий фонд зелених теплових мереж вартістю 270 млн фунтів стерлінгів

Велика Британія запустила новий фонд зелених теплових мереж (GHNF) вартістю 270 мільйонів фунтів стерлінгів.

Рішення уряду спрямоване на підтримку тільки низьковуглецевих технологій, передає world-energy.org

Проектні заявки, які хочуть отримати фінансування від GHNF, повинні включати такі заходи, як теплові насоси, відпрацьоване тепло та енергія з геотермальних джерел.

Схема, яка є наступницею "інвестиційного проекту теплових мереж", відкриється для подачі заявок у квітні наступного року і, як очікується, триватиме до 2025 року.

За прогнозами, до 2050 року буде забезпечено фінансування приблизно 10,3 мегатонн загальної економії вуглецю, що еквівалентно зникненню з доріг в Англії 4,5 мільйонів автомобілів протягом року.

Офіційні дані показують, що теплові мережі у даний час задовольняють приблизно 2% від загального попиту Великобританії на опалення.

Комітет зі зміни клімату підрахував, що за державної підтримки вони могли б забезпечити 18% до 2050 року.

"Ми йдемо ще далі у наших цілях по розширенню цієї випробуваної технології теплових мереж, ще більше використовуючи для обігріву наших будинків тепло, що отримується з лондонського метро», - сказав міністр енергетики лорд Калланан. - GHNF також дозволить нам просувати нові, економічно ефективні та низьковуглецеві технології, необхідні для запуску нових галузей промисловості та підтримки нових робочих місць у секторі низьковуглецевих технологій у міру того, як ми будемо відновлюватися після пандемії".

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка