Британія закриє вугільну електростанцію потужністю 2 ГВт

Недалеко від Ретфорда, у англійському графстві Ноттінгемшир виведуть з експлуатації вугільну електростанцію потужністю 2 ГВт.

Про плани закрити West Burton А – свою останню вугільну станцію у країні - оголосила французька енергогенеруюча компанія EDF, передає enerdata.net.  

Чотири вугільні блоки потужністю 500 мегават працюватимуть протягом наступних 18 місяців тільки для виконання узгоджених зобов'язань перед мережею. West Burton А буде виведена з експлуатації до кінця вересня 2022 року - на два роки раніше урядового кліматичного плану з припинення виробництва електроенергії на вугіллі.


У минулому році вугільна енергетика становила близько 1,6% британської генерації, і її використання було обмежено, щоб гарантувати, що світло не згасне в часи високого попиту або щоб заповнити обмежену потужність у системі.

За останні 30 років потужність вугільних і бурих електростанцій у Об’єднаному Королівстві скоротилася з більш ніж 40 ГВт у 1990 році до 20 ГВт у 2015 році і менш ніж 9 ГВт у 2019 році. У січні 2018 року британське Міністерство бізнесу, енергетики та промислової стратегії (BEIS) оприлюднило план поетапної відмови від восьми останніх вугільних електростанцій. У грудні 2020 року британський уряд почав консультації про перенесення крайнього терміну поетапної відмови від вугілля з енергетичної системи країни на один рік, з жовтня 2025 року на 1 жовтня 2024 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка