Британія законодавчо полегшить будівництво сховищ електроенергії потужністю 350 МВт

Великобританія зніме законодавчі бар'єри для будівництва сховищ електроенергії потужністю понад 50 МВт в Англії і 350 МВт в Уельсі.

Про намір змінити законодавство заявив уряд Туманного Альбіону, передає energosmi

«Завдяки нововведенню у три рази збільшиться кількість батарей, які обслуговують електричну мережу, забезпечуючи при цьому зберігання і використання поновлюваних джерел енергії протягом усього року, - йдеться у документі. - Крім того, законодавство дозволить побудувати енергосховища у п'ять разів більші за діючі».

Уряд сподівається, що запропоновані зміни дозволять збільшити кількість сонячних та вітрових станцій по всій країні, а також створити нові "зелені" робочі місця.

"Будинки та підприємства зможуть споживати «зелену» енергію, навіть коли сонце не світитиме або вітер перестане дути, - каже міністр енергетики та чистого зростання Квасі Квартенг. - Усунення бар'єрів у системі планування допоможе нам побудувати більші та потужніші батареї, створити більше робочих місць у сфері "зеленої" енергетики та більш «розумну» електричну мережу».

Як зазначають в уряді, сховища електроенергії зіграли «ключову роль» у балансуванні електроенергетичної системи Великобританії під час 20% падіння попиту на електроенергію під час Covid-19.

На даний момент в Англії та Уельсі працюють енергосховища загальною потужністю 1ГВт, а у майбутньому їх планується збільшити до 4 ГВт.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка