Британія видала кредит на перехід до зеленої економіки у розмірі 430 млн фунтів стерлінгів

Велика Британія видала кредит на перехід до зеленої економіки у розмірі 430 мільйонів фунтів стерлінгів - перший у своєму роді у боротьбі зі зміною клімату.

Урядову позику отримав Лондонський енергетичний та інженерний гігант Wood, передає oilprice.com

«Компанії, які працюють у промислових центрах Великобританії, такі як Wood з штаб-квартирою в Абердіні, будуть підтримані урядом у прагненні до нульових викидів до 2050 року», - йдеться у заяві уряду.

Акції енергетичного гіганту впали на 0,59% до 237 пенсів за акцію після оголошення.

Експортне фінансування Великобританії (UKEF) надасть Wood 80% гарантію розвитку експорту з переходом (EDG) у рамках кредитної угоди, яка допомагає компаніям відмовитися від експорту викопного палива.

Новий перехідний EDG був запущений напередодні COP26, який Великобританія планує провести у Глазго, у рамках переходу Великобританії від шкідливих для клімату викидів.

Гарантія британського експортного фінансування допоможе деревині збільшити експорт екологічно чистих продуктів і створити екологічно чисті робочі місця по всій Великобританії.

"Зелена торгівля являє собою найважливішу економічну можливість для Великобританії, яка створить високооплачувані робочі місця у всіх частинах країни",- заявила міністр міжнародної торгівлі Ліз Трас.

Грошові кошти будуть спрямовані на низьковуглецеві інвестиції, дослідження та розробки в секторах, що більше враховують клімат, і підтримку глобальних проектів сталого розвитку.

«Wood, відповідно до угоди, бере на себе зобов'язання розширити свій екологічний портфель і значно скоротити викиди парникових газів протягом наступних п'яти років», - зазначили в уряді.

Wood, яка щорічно отримує від експорту майже 400 мільйонів фунтів стерлінгів, взяла на себе ряд стійких зобов'язань, у тому числі зробити всі свої офіси одноразовими без пластику до 2025 року.

Бізнес-гігант з 2019 року працює над переходом до більш чистих джерел енергії - його виконавчий директор Робін Уотсон пояснює, що імпульс, що лежить в основі енергетичного переходу, "нестримний".

"Ми вже досягли суттєвих успіхів у нашому власному переході, усвідомлено розширюючи наш портфель у галузі енергетики і підтримуючи наших клієнтів у прагненні скоротити викиди вуглецю, - сказав він. - Підтримка UKEF дозволить нам прискорити цей шлях і скористатися численними можливостями, що виникають у міру створення низьковуглецевих енергетичних систем майбутнього".

Кредитна лінія була спільно скоординована Citi і BNP Paribas, при цьому Citi виступав у якості агента по кредиту, а Rothschild & Co - у якості консультантів Wood.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка