Британія побила рекорд навантаження сонячної генерації на фоні зниження викидів

Ясне небо і прохолодна температура допомогли Великобританії побити рекорд сонячної генерації на тлі падіння рівня забруднення навколишнього середовища.

Близько 12:30 у понеділок 20 квітня 2020 року пік у 9,68 ГВт був зафіксований компанією Sheffield Solar live PV generation tracker, перевершивши попередній рекорд у 9,55 ГВт, встановлений 13 травня 2019 року, передає powerengineeringint

Під час піку виробництва сонячна електроенергія задовольняла майже 30% енергопотреб Великобританії.

"Ідеальні погодні умови і більш низькі рівні забруднення, ніж зазвичай, означають, що сонячна енергія забезпечує рекордні рівні дешевої і чистої енергії у мережі», - сказав Кріс Хьюітт, головний виконавчий директор Асоціації сонячної торгівлі у Великобританії.

В даний час Великобританія відчуває значно нижчі, ніж зазвичай, рівні забруднення у зв’язку з карантином. Такі умови у поєднанні з відносно прохолодними температурами забезпечують оптимальні умови для максимізації ефективності сонячних фотоелектричних систем. Оскільки блокування та хороша погода продовжуються, очікується, що буде побито більше рекордів сонячної генерації.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: