Британія інвестує 2,5 млн фунтів стерлінгів у роботів-збирачів фруктів на сонячних панелях

Великобританія інвестує у роботів-збирачів фруктів на сонячних панелях 2,5 млн фунтів стерлінгів.

Кошти будуть виділені у рамках проекту "Robot Highways", який покликаний стати каталізатором сталого розвитку сільськогосподарської галузі у майбутньому, забезпечити підтримку та збільшення виробництва продуктів харчування., передає журнал "Зерно"

Innovate UK надала фінансування групі, що складається з Saga Robotics, світових лідерів робототехніки і автономних систем (РАН), Університету Лінкольна (найбільшого в Європі академічного дослідного центру агробототехники), Університету Редінга (обмін знаннями і фахівцями з економічної оцінки), Manufacturing Technology Center Limited, Berry Gardens Growers, BT Clock House Farm Ltd.

До 2025 року консорціум вже збирається поставляти цілий парк роботів, які зможуть виконувати безліч сільськогосподарських операцій як єдине ціле, і працюючи повністю на сонячній енергії.

Спочатку зосереджуючись на вирощуванні м'яких фруктів, проект також спрямований на скорочення харчових відходів на 20%, зниження використання фунгіцидів на 90% та значне скорочення викидів вуглецю при одночасному підвищенні продуктивності на 15%.

Проект "Robot Highways" має на меті компенсувати брак робочої сили і одночасно обмежити негативний вплив на навколишнє середовище.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка