Бренди, які найбільше забруднювали довкілля пластиком у 2019 році

У 2019 році головними виробниками пластикового сміття у світі стали drink-компанії Coca-Cola, PepsiCo і Nestle.

Про це йдеться у дослідженні Break Free From Plastic, передає Рубрика

Рух Break Free From Plastic щороку влаштовує волонтерські прибирання на вулицях і пляжах у різних країнах світу й на основі цього проводить аудит, щоб з’ясувати, чия тара найбільше забруднює довкілля. У 2019 році 72 000 волонтерів влаштували 484 прибирання у понад 50 країнах на шести континентах. Вони знайшли 50 видів пластику від упаковок 8 000 брендів.

Зокрема, у десятку топзабруднювачів потрапили Coca-Cola, PepsiCo, Nestlé, Mondelēz International, Unilever, Mars, P&G, Colgate-Palmolive, Phillip Morris і Perfetti Van Melle.

«Корпораціям потрібно терміново почати робити більше для вирішення кризи, яку вони створили, – каже глобальний координатор руху Break Free From Plastic Фон Ернандес. - Постійна залежність від одноразової пластикової упаковки означає, що величезна кількість пластику постійно потрапляє в навколишнє середовище і переробка не вирішує проблему».

Організація Break Free From Plastic закликає корпорації терміново скоротити виробництво одноразового пластику й знайти інноваційні рішення, що не створюють такого забруднення.

Примітно, що за підсумками 2018 року Coca-Cola, PepsiCo і Nestle теж стали найбільшими пластиковими забруднювачами довкілля.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка