Бразилець переробив бензиновий мотоцикл на водневий

У Бразилії винахідник переробив свій старий мотоцикл Honda на унікальний екологічний транспортний засіб. Щоб проїхати ним 500 кілометрів потрібен всього один літр води, повідомляє 24 канал.

Цей пристрій я назвав Motopower H20. У ньому під дією електричного струму молекули води розкладаються на кисень та водень. Двигун мотоцикла працює на водні, – розповідає винахідник Рікардо Азеведо.


Всі досліди він проводить просто у себе в гаражі. Аби перевести мотоцикл з бензину на воду, Рікардо достатньо було шкільних знань. А саме – процесу електролізу. Для заправки баку мотоцикла він використовує лише воду. Причому вона не обов'язково має бути очищеною.

Річка Тієте одна з найбрудніших у Бразилії. Спочатку я проводив експерименти на дистильованій воді, а потім, з цікавості, з водою цієї річки. На мій подив, жодних змін у роботі двигуна не було.

Попри такі переваги водневої технології, у масове виробництво її поки не запускають. По-перше, вона вимагає інвестицій. А по-друге, водень при взаємодії з повітрям вкрай вибухонебезпечний.

Тож далі гаража винахідника водневий проект поки не просунувся. Та Рікардо Азеведо переконаний, що плюси нової технології перевершують усі можливі ризики.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка