Бразилія розробила метод переробки пташиних кісток у "зелений" біодизель

У Бразилії вивчають можливість перетворення кісткових відходів птиці в зелене біодизельне паливо за допомогою гідрогенізації.

Проект реалізує сільськогосподарська дослідна компанія Embrapa Agroenergia у співпраці з компанією Haka Bioprocessos, передає poultryworld.

Вчені мають намір визначити хімічні компоненти біомасла для початку попередньої обробки, гідрування і, нарешті, виробництва палива з кісток птиці, кінцевого продукту.

Проект працюватиме протягом 2 років з метою розробки аналогічного складу звичайному нафтовому дизельному маслу, розповідає Ітанія Суарес, яка очолює дослідницьку групу в Embrapa. "Ми будемо використовувати процес гідрування для отримання парафінових вуглеводнів з властивостями, аналогічними дизельному паливу з викопних джерел, оскільки вони мають більшу стабільність і теплотворну здатність, - пояснює вона. - Цей проект дуже далекоглядний, оскільки він може підвищити цінність відходів і знайти нове, стійке рішення для бразильської енергетичної матриці".

Процес гідрування аналогічний іншому проекту Embrapa Agroenergia з пальмовою олією, яка відома своєю високою кислотністю.

Зелене дизельне паливо, яке визначається як відновлюване паливо для дизельних двигунів внутрішнього згоряння, вироблених з відновлюваної сировини, ще не включено в бразильську енергетичну матрицю. В очікуванні регулювання для комерціалізації в Бразилії зелене дизельне паливо може бути додано до звичайного дизельного палива, яке юридично вже складається з 12% біодизеля. "Цей проект створить довгострокову спадщину для бразильського агробізнесу, - говорить Сіро Каліксто, засновник і генеральний директор Haka Bioprocessos. - Ми розраховуємо донести цю технологію до основних виробників тваринного білка, таких як Європа і США".

Бразилія прагне розширити використання біопалива в енергетиці для безпеки та зниження викидів парникових газів.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка