Боротьба із задимленням: у Золотоноші 27 днів безкоштовно вивозитимуть рослинне сміття

З 2 жовтня до 8 листопада у Золотоноші(Черкаська область)безкоштовно вивозитимуть гілки та бур'яни.

Осінню акцію вже вдруге оголосили УЖКГ та "Міський Водоканал" в рамках боротьби із палінням рослинного сміття, передає Золотоноша як на долоні.

Згідно з оприлюдненим графіком, з 2 жовтня портальний сміттєвоз почергово встановить у кожному кварталі Золотоноші по 3-4 контейнери в залежності від кількості населення. Цьогоріч золотонісці матимуть змогу зносити у спеціальні баки гілля й бадилля протягом трьох діб, а не однієї, як у 2016 році.

Цьогоріч комунальники придбали за пільговим спецкредитом портальний сміттєвоз для перевезення змінних баків чималого об'єму, врахувавши помилки зроблені в ході торішньої осінньої акції. 

«Опублікований у 2016 році графік довелось декілька разів коригувати, адже вся наявна техніка "Водоканалу" просто фізично не змогла вчасно охопити всі масштаби, - пояснює очільник управління житлово-комунального господарства Олександр Флоренко. - Місцеві, почувши про можливість безоплатної утилізації, перевершили будь-які прогнози комунальників, тому водоканалівці завершували вивезення органічних решток вже навесні».

У 2017 році міська влада вже вдруге організовує масову безкоштовну кампанію з вивезення органічних решток, зауважує посадовець.

 «Борючись із задимленістю міста фахівці УЖКГ постійно стикаються із цілком логічними питаннями з боку містян: куди ж нам подіти садово-городні відходи? - розповідає Олександр Флоренко. – Ми вже випробували спецтехніку - за останні дні вантажівка вже встигла вивезти чимало гілок з різних куточків Золотоноші».

Ініціативу для жителів організовано безкоштовно, за кошти міського бюджету, уточнює Олександр Флоренко. «Послуга з вивезення органічних відходів у жодному разі не входить до тарифу "Водоканалу" на утилізацію, - пояснює він. – При цьому вивезення твердих побутових відходів, які не можна відвантажувати у портальні контейнери: перед кожним рейсом вміст перевірятиметься, триватиме згідно графіка».

За офіційними повідомленнями ДСНС, в Золотоніському районі поки що не зафіксовано жодного загоряння торф'яних родовищ. Але над містом та далеко за його межами в повітрі все одно "висить" смог з характерним запахом. У зв'язку з цим відділ контролю за благоустроєм УЖКГ збільшує кількість та тривалість рейдів щодо фіксації порушень правил благоустрою. Особливу увагу спеціалісти Управління будуть звертати на спалювання містянами рослинних решток та ТПВ. Штраф за порушення правил благоустрою складає від 340 до 1360 грн. Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка