Boeing зобов'язався скоротити викиди парникових газів на 25% за чотири роки

Американська аерокосмічна корпорація Boeing приєдналася до альянсу покупців відновлюваної енергії (REBA, Renewable Energy Buyers Alliance) для досягнення цілей щодо скорочення викидів парникових газів на 25% до 2025 року.

У перспективі компанія обіцяє перейти на 100% використання відновлюваних джерел енергії, передає boeing.

«Цей крок демонструє нашу прихильність до екологічної відповідальності, - сказала віце-президент Boeing з управління об'єктами та активами Бет Шрайер. – Ми переходимо у нову еру, де ми повинні зосередитися на нульовому енергетичному шляху, приєднання найбільших світових корпорацій до глобальних зусиль щодо забезпечення сталого розвитку - це правильний крок для планети”.

Членство в REBA розширює лідерство Boeing у сфері використання відновлюваних джерел енергії та енергоефективності. Два об'єкти Boeing-Рентон, штат Вашингтон, і Чарльстон, Штат Південна Кароліна - використовують 100% безвуглецеву електроенергію за рахунок поєднання споживання відновлюваних джерел енергії і компенсації викидів вуглецю з відновлюваних джерел. Компанія також займає 16-е місце в списку партнерів EPA Green Power Partnership Fortune 500® і вже дев'ять років поспіль є партнером року EPA ENERGY STAR®.

«Як найбільша в світі аерокосмічна компанія, ми повинні відповідально використовувати ресурси, - сказав віце-президент Boeing з питань навколишнього середовища, здоров'я та безпеки Брайан Скотт. – Ми працюємо, аби у майбутньому забезпечувати наші заводи і офіси 100% відновлюваною енергією».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка