Близько півтисячі людей прийшли на Кліматичний марш у Києві

Напередодні Кліматичної Конференції ООН українці разом з іншими активними громадянами світу вийшли на вулиці своїх міст закликати владу України впроваджувати заходи, спрямовані на боротьбу зі зміною клімату. 

2.jpg
Фото: Олена Ангелова

У Києві на Кліматичний марш прийшло близько півтисячі людей. Учасники підготували яскраві плакати і гасла з основними вимогами акції: «Повна відмова від викопного палива і перехід на 100% відновлювальної енергетики до 2050 року!». Також активісти виступали за впровадження заходів з енергозбереження, розвиток громадського транспорту і велоінфраструктури, впровадження європейських норм викидів для підприємств, роздільний збір та переробку сміття тощо, повідомляє Національний екологічний центр України.

Київський марш внесли до переліку найважливіших акцій на захист клімату разом із Лондоном, Осло, Берліном, Токіо, Вашингтоном, Нью-Делі та ін.

1.jpg
Фото: Mykhailo Petiakh / flickr

4.jpg
Фото: Олена Ангелова

Після відкриття, у парку ім. Т.Шевченка, колони учасників вирушили до Міністерства енергетики, де відбулося театралізоване «звільнення» сонячної та вітрової енергії.

23397151625_3b4325f4e0_k.jpg
Фото: Олена Ангелова

До події долучилося близько 60 неурядових організацій зі всієї України, серед яких Національний екологічний центр України, Громадянська мережа ОПОРА, Екоцентр, Всесвітній фонд природи WWF, Let’s Do It Ukraine, Асоціація велосипедистів Києва, Українська Молодіжна Кліматична Асоціація (УМКА), «Голос природи» та ін. 

Кліматичні Марші відбулися також у Харкові, Запоріжжі, Кривому Розі, Херсоні, Рівному.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка