Blue Freedom - найменша у світі гідроелектростанція

Молодому стартапу Aquakin з німецького Фюрту вдалося реалізувати амбіційний план. Після року досліджень та розробок команда винахідників нарешті наважилася представити на ринку мобільну гідроелектростанцію Blue Freedom і у березні стартує краудфандінговий проект.

Blue Freedom складається з маленького генератора та блакитного знімного ротору. Щоб зарядити електричний прилад у найближчому струмку, спочатку його слід підключити до USB-порту гідроелектростанції. Потім ротор виймається з  генератору та з'єднується з ним за допомогою інтегрованого гнучкого валу довжиною 1,8 м. Генератор закріплюють поблизу водойми, ротор поміщають у воду, і прилад починає заряджатися.

6.png

Прототип найменшої і найлегшої гідроелектростанції має діаметр 20 см і вагу 400 г. Blue Freedom виробляє приблизно 5 Вт⋅г і здатний зарядити смартфон за півгодини. У Blue Freedom також вбудовано потужний світлодіодний світильник, і конструкція гідроелектростанції дозволяє закріпити її на стелі намету або автомобіля.


Винахід має практичну цінність для місцевостей без доступу до електричної мережі або у туристичних походах. Міні-гідроелектростанція коштуватиме приблизно 160 євро.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка