Bloomberg: електромобілі стануть причиною нової хвилі обвалу цін на нафту

Bloomberg прогнозує, що електромобілі в найближчі декілька років можуть стати причиною нової хвилі падіння цін на нафту. 

Агентство посилається перш за все на плани компаній Tesla і Chevrolet, які в найближчі два роки мають намір різко наростити продажі електромобілів з запасом ходу більш ніж 320 км. Середня ціна на такі авто буде знижена до $ 30 тис., що дозволить значно збільшити базу потенційних клієнтів, повідомляє Gazeta.ru.

Також активно інвестують у розвиток власної лінійки електромобілів такі автовиробники як: Ford, Volkswagen, Nissan і BMW. Не варто забувати про розробки Google і Apple у цьому напрямку. 

Аналітики зазначають, що нафтові компанії і країни-виробники нафти недооцінюють потенційні ризики зі зростанням попиту на електромобілі. Хоча обвал цін на нафту ніяк не вплинув на попит на електрокари - за підсумками 2015 року глобальний попит на «зелені» авто виріс на 60%. 

За оцінками агентства, при поточній динаміці зростання попиту на електромобілі ринок зможе знизити попит на нафту на 2 млн барелів на добу вже до 2023 року, а не до 2040-го, як це прогнозують нафтовиробники. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка