Біомаса буде обігрівати Миргород

На Полтавщині розпочинається впровадження проекту МАДЕМ - "Місцеві альтернативні джерела енергії: м. Миргород". Цим проектом опікується Агенство США з міжнародного розвитку (USAID). Для опалення житлових будівель передбачено використовувати біомасу.
З 18 обстежених котелень, котрі діють в Миргороді, обрали одну, котра відповідає екологічним і технічним вимогам.Котельня виробляє тепло та гарячу воду для 1500 мешканців.Тут буде встановлений котел потужністю 1,5 МВт. Паливом для котла буде солома.

Спалювання соломи в процесі виробництва тепла на котельні - це шлях використання місцевих відновлюваних джерел енергії. Цим способом заміщується споживання традиційного природного газу. 3 тони соломи по своїй теплотворній здатності еквівалентні 1 тис.м3 природного газу.

Проведена підготовка до співпраці з аграріями Миргородського району, від котрих буде постачатись солома. Проект МАДЕМ враховує всі екологічні нормативи (українські і, більш суворі, міжнародні). У розпорядження миргородців попаде сучасне обладнання. Це місто стає першим в Україні, котре запроваджує в комунальну теплоенергетику біоенергетичні технології.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка