Біогазовий енергоблок вже почав працювати в Ельблонгу

Передано до експлуатації енергоблок потужністю 20 МВт(е). Цей блок використовує біомасу і встановлений фірмою Мостосталь для виробника Енергія Когенерацією в Ельблонзі (Польща). Агрегат виробляє «зелену» електроенергію і тепло для мешканців міста.

Для виробництва електроенергії встановлено турбогенератор електричною потужністю 25 МВт(е) і руштовий паровий котел продуктивністю 90 т пари на годину. Річне виробництво електроенергії передбачається на рівні 165 тис. МВт*год і тепла біля 796 тис. ГДж. Для цього щорічно потрібно використати біля 135 тис. тон біомаси.


Завдяки новим технологіям, котрі використано при будівництві комплексу і в технології спалювання, отримаються кращі показники по викидах в атмосферу.

Передбачається спалювати пелети соломи. Це створить додатковий попит для фермерів на таку продукцію, тобто, збільшить господарську активність в регіоні і доходи фермерів з їхньої продукції (соломи). Повинна збільшитися кількість робочих місць, що пов’язано із потребою збільшення виробництва пелет для нового енергоблоку.


Енергоблок випробуваний, підтвердив проектні потужності для виробництва електроенергії і тепла. 

Виконання робіт почалося 15 березня 2011 року і мало закінчитися 9 грудня 2012 року. Хоча не вдалося зробити все в запланований термін, та на сьогодні весь комплекс вже повністю готовий до роботи. Вартість за договором склала 200 млн. злотих.  (760 млн. грн.)

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка