Біогаз в Чехії займає понад 22% у виробництві енергії

Обсяги виробництва електроенергії з біогазу в Чехії досягли 2243 гігават*год. За даними Чешського газового союзу, біогаз нічим не відрізняється від природного газу. Його можна використовувати як паливо в котлах, так і для виробництва електроенергії.

Чехія має понад 500 біогазових станцій, що дає їй 5 місце в Європі, де встановлено 13800 подібних установок. Найбільше їх в Німеччині, Італії, Швейцарії та Франції.

Одну з таких станцій встановлено в Скотцу. Призначена на передачі виробленого газу в загальну систему газопроводу. Щорічно планується виробляти 3 млн. куб. метрів біогазу. Для виробництва буде використовуватися силос кукурудзи, відходи цукроварні, сировина від приватних господарств.
                                              
Загальна встановлена потужність біогазовень в Чехії станом на 1 січня 2014 року склала 392,35 МВт. 

Проблемою в 2014 році є відсутність державної підтримки, що пригальмувало розвиток нових інвестиційних пректів. За останні 8 років компанія Farmtec збудувала 8 станцій. Але в минулому році не було жодного нового замовлення.  Повністю самостійних і рентабельних станцій без підтримки держави може бути не більше десяти. Тому уряд розробляє нові правила ведення цього напрямку.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка