Біля узбережжя штату Нью-Йорк побудують два вітропарки загальною потужністю 2,5 ГВт

На шельфі Нью-Йорка та біля узбережжя штату Массачусетс побудують морські вітроелектростанції загальною потужністю 2,49 ГВт.

Два тендери виграли норвезький енергетичний гігант Equinor і британська нафтогазова компанія BP, передає eenergy.media

Перший проект Empire Wind 2 на шельфі Нью-Йорка буде генерувати 1,26 ГВт, а другий — Beacon Wind біля узбережжя штату Массачусетс - 1,23 ГВт енергії.

Обидві вітрові електростанції будуть передавати електроенергію штату Нью-Йорк і зможуть забезпечить більше мільйона будинків.

Початок комерційної експлуатації нових вітропарків заплановано на 2028 рік.

"Східне узбережжя США - це один з найпривабливіших ринків, що розвиваються для морської вітроенергетики в світі, — заявив гендиректор Equinor Андерс Опедал. - Успішні заявки на придбання Empire Wind 2 і Beacon Wind 1 кардинально змінюють правила гри у нашому вітроенергетичному бізнесі на території США і створять велику цінність за рахунок економії у масштабі».

Глава американського підрозділу Equinor Сірі Еспедал Кіднем також додала, що угода між штатом Нью-Йорк і Equinor дозволить створити надійний ланцюжок поставок для вітрової енергетики.

Equinor і BP також працюватимуть з Нью-Йорком над розвитком морського терміналу у Південному Брукліні і модернізацією порту Олбані.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка