Біля узбережжя Нідерландів встановлять 77 вітрогенераторів потужністю 9,5МВт кожен

Біля Нідерландів, в 22 км від узбережжя провінції Зеландія, почали зводити найбільший в країні вітропарк потужністю 731,5 МВт.

До установки моно-фундаментних стовпів на території морської вітроелектростанції Borsselle III і IV у жовтні приступив міжнародний підрядник Van Oord, передає vanoord.com.

В найближчі місяці за допомогою кранового судна Aeolus на морському дні встановлять 77 моно-пальових фундаментів і два - на ділянці Borssele V. Потім прокладатимуть високовольтні кабелі і встановлюватимуть 77 морських вітрогенераторів V164 потужністю 9,5 МВт кожен(MHI Vestas).

Передбачається, що морські вітроелектростанції Borssele- III і Borssele-IV, загальна потужність яких складе 731,5 МВт, забезпечать енергопотреби близько 825 тис. домогосподарств Нідерландів і сприятимуть вирішенню завдань у боротьбі з несприятливими кліматичними змінами.

До початку 2021 року буде побудована компанією TenneT і введена в експлуатацію трансформаторна станція Borssele Beta.

Вітроелектростанція Borssele є частиною дорожньої карти уряду Нідерландів з розвитку альтернативної енергетики.

В кінці грудня 2016 року консорціум Blauwwind виграв тендер на будівництво комплексів морських вітропарків Borssele III & IV. В цей консорціум з різними частками входять: Partners Group (45%), Shell (20%), DGE (15%), Eneco Group (10%) і Van Oord (10%). Blauwwind вже уклав угоди про постачання електроенергії з Shell і Eneco Group, згідно з якими обидві компанії протягом 15 років купуватимуть 50% виробленої морськими вітропарками електроенергії.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка