Біля берегів Шотландії побудують вітрову станцію потужністю 1 140 МВт

В шотландських водах Північного моря побудують шельфову вітроелектростанцію потужністю 1 140 МВт.

Проект Seagreen 1 реалізує спільне підприємство Seagreen Wind Energy створене оператором об'єктів ВДЕ-генерації у Великобританії та Ірландії SSE Renewables* і французьким нафтогазовим гігантом Total, , передає ruscable

Найбільшу в Шотландії ВЕС встановлять у затоці Ферт-оф-Форт (Firth of Forth Development Zone). Вона матиме 114 вітрових турбін.

Реалізація проекту значно збільшить потужності ВДЕ-генерації у Шотландії.

У червні 2020 року прийнято остаточне інвестиційне рішення по проекту, що дало імпульс для відновлення проектів будівництва "зеленої енергетики" у Шотландії після спаду, викликаного пандемією COVID-19.

Наразі грецький виробник кабельної продукції Hellenic Cables уклав контракт з британською компанією Seaway 7, що спеціалізується в проектуванні, будівництві та техобслуговуванні об'єктів шельфової вітроенергетики, на поставку кабелю для проекту будівництва ВЕС Seagreen 1 в Шотландії.

Hellenic Cables забезпечить проектування, виготовлення, постачання і тестування 320 км кабелю на напругу 66 кВ з ізоляцією із зшитого поліетилену і комплектуючих. Поставка кабелю, який буде виготовлений на заводі в грецькому місті Коринф, запланована на початок 2022 року.

ВЕС Seagreen 1 планують ввести в експлуатацію у кінці 2022 – на початку 2023 року.

На даний момент у шотландській акваторії Північного моря SSE Renewables також розробляє проекти будівництва шельфових ВЕС Berwick Bank потужністю 1 400-2 300 МВт і ВЕС Marr Bank потужністю 900-1 850МВт, введення в експлуатацію яких заплановано у 2027 і 2028 році відповідно.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка