Біля Уельсу пропонують побудувати острів для використання приливної енергії

Біля узбережжя Уельсу(Великобританія) у бухті Суонсі планують створити острів у формі дракона, який міг би використовувати приливну енергію.

Лідер Ради Суонсі Роб Стюарт сподівається, що уряд Уельсу підтримає проект Dragon Island, передає energosmi

Розробники стверджують, що острів зможе генерувати екологічно чисту електроенергію для всього Уельсу більш, ніж 100 років за допомогою підводних турбін. Dragon Island складатиметься з 10 000 плавучих будинків і магазинів.


Наразі дозвіл на планування все ще активний. Tidal Power plc запустив схему збору коштів у розмірі 1,2 млн фунтів стерлінгів, продаючи акції у грудні, щоб оплатити роботу необхідну для збереження дозволу на планування, яке в іншому випадку було б скасовано.

Радам та іншим органам державного сектору буде запропоновано купувати електроенергію, вироблену лагуною протягом встановленої кількості років.

Роб Стюарт упевнений, що нова схема не зажадає такого ж рівня інвестицій платників податків, як довгостроковий проект приливної лагуни. Ці плани на 1,3 млрд фунтів були відхилені урядом Великобританії як занадто дорогі у 2018 році.

За словами Роба Стюарта, вартість острова становитиме 950 млн фунтів.

«Після Covid-19 такий проект може стати ключовим у стимулюванні економіки, - стверджує він. - Це може створити тисячі робочих місць та привернути туристів».

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка