Біля Греції встановлять плавучу вітрову станцію потужністю 1,5 ГВт

Біля берегів Греції побудують плавучі вітрові електростанції загальною потужністю 1,5 ГВт.

Проекти розробляє грецька енергетична компанія Terna Energy разом з Ocean Winds, спільним підприємством португальської EDP Renovaveis SA і французької Peer Engie SA, передає renewablesnow.com

Наразі платформа WindFloat Atlantic відбуксирована до місця установки.

Найближчим часом компанії визначать найбільш підходящі райони для встановлення плавучих ВЕС та складуть послідовну дорожню карту розвитку на поточне десятиліття.

«Плавучий вітер ідеальним варіантом для грецьких морів через їх глибини і унікальні характеристики», - говорить президент Terna Energy Джордж Перістеріс.

На даний час Ocean Winds має портфель з 5,5 ГВт, включаючи 1,5 ГВт у стадії будівництва і 4 ГВт у стадії розробки, як з донними стаціонарними, так і з плавучими проектами у Європі, Північній Америці та Азії. До 2025 року компанія має на меті експлуатувати або будувати 5-7 ГВт потужностей і розробляти 5 -10 ГВт проектів випереджаючого розвитку.

Terna Energy, в свою чергу, у даний час має більше 1,8 ГВт проектів в експлуатації, в стадії будівництва або у стані готовності лопати не тільки у Греції, але і за кордоном. Однією з його флагманських установок є напів-офшорна вітроелектростанція потужністю 73,2 МВт на острові Сент-Джордж.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка