Білл Гейтс планує створити найбільший фонд чистої енергетики

30 листопада під час конференції ООН зі змін клімату в Парижі засновник корпорації Microsoft  Білл Гейтс планує офіційно заявити про свою готовність створити найбільший у світі фонд з дослідження і розвитку чистої енергетики. 

Про конкретний розмір інвестицій для створення цього фонду мова поки що не йде. Лише зазначається, що початкова сума стартуватиме від декількох мільярдів доларів США, повідомляє The Guardian.

Процес створення фонду відбуватиметься спільно з фахівцями із США та Індії. Крім того, Білл Гейтс запросить долучитися до корисної ініціативи лідерів й інших країн. 

Про свою ініціативу Гейтс оголосить під час відкриття двотижневої конференції. Варто зазначити, що це досить почесна можливість. Адже в цей день зі своїми промовами також виступатимуть: президент США Барак Обама, президент Франції Франсуа Олланд і прем'єр-міністр Індії Нарендра Моді. 

Нагадаємо, що цього року Білл Гейтс вже оголосив про свої плани подвоїти, до $2 млрд, суму особистих інвестицій у розвиток екологічних проектів, після того, як  він вже інвестував $1 млрд у десятки молодих компаній, діяльність яких пов’язана з екотематикою.

Цікаво, що засновник Microsoft  до цього ніколи не вкладав кошти в енергетичні технології, його цілі були спрямовані на боротьбу з бідністю. 

Метою Гейтса є розробка таких пристроїв, які зможуть в найближчі тридцять п'ять років домогтися нульового рівня викиду вуглецю.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка