Білл Гейтс інвестує $2 млрд у розвиток екопроектів

Один з найбільш впливових бізнесменів світу, засновник і голова ради директорів корпорації Microsoft Білл Гейтс оголосив нещодавно про свої плани подвоїти, до $2 млрд, суму особистих інвестицій у розвиток екологічних проектів, повідомляє інформагентство «РБК».

В такий спосіб бізнесмен сподівається внести свій внесок у боротьбу зі зміною клімату. Інвестувати вказану суму засновник Microsoft збирається протягом найближчих п'яти років.

Наразі Білл Гейтс вже інвестував $1 млрд у десятки молодих компаній, діяльність яких пов’язана з екотематикою. У числі таких, приміром, опинилися компанії-розробники акумуляторів та технологій нового покоління, що поглинають вуглець з повітря.

Як зазначив сам Білл Гейтс, він інвестував свої кошти безпосередньо приблизно в 15 компаній і ще в 30 вклав гроші за допомогою венчурних фондів Khosla Ventures і Kleiner Perkins.

Цікаво, що засновник Microsoft порівнює вивчення технологій відновлюваної енергії з першими днями галузі інформаційних технологій, припустивши, що деякі інвестори зароблять багато грошей, підтримавши компанії, які одного дня стануть успішними.

Варто зазначити, що Білл Гейтс не єдиний впливовий бізнесмен, який активно почав інвестувати у розвиток «зелених» технологій. Приміром, минулого року стало відомо, що відомий американський інвестор і підприємець Воррен Баффетт через свою компанію Berkshire Hathaway інвестував $15 млрд в енергію вітру і сонця. При цьому він наголосив, що готовий подвоїти ставки. 

Судячи з усього, такі інвестиції в майбутньому можуть принести гарний прибуток.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка