Безкоштовне освітлення 10 годин на добу

Є багато способів освітлення темних місць без електроенергії, але не всі з них настільки ж ефективні та прості, як новаторський продукт LightCatcher від компанії EcoNation, де дзеркало інтегровано в світловий купол з полікарбонату. LightCatcher оснащений запатентованою сенсорною технологією, яка дозволяє системі автоматично шукати оптимальні світлові плями. Установка, займаючи в даху вікно площею 1,6 кв. метрів, забезпечує достатню кількість світла для приміщення площею від 60 до 120 кв. метрів. Без використання енергії.

Розроблена Мартеном Міхіелссенсом у співпраці з Гентським університетом (Бельгія) енергозберігаюча технологія принесла EcoNation номінацію на премію Zayed Future Energy Prize в якості одного з кращих малих і середніх підприємств. 

lightcatcher-004.jpg

lightcatcher-005.jpg

lightcatcher-006.jpg

lightcatcher-007.png

substantiele.jpg

Хоча компанія EcoNation і не отримала нагороду в розмірі $1,5 млн., проте їй надали чудову можливість представити свою технологію на тижні стійких технологій в Абу-Дабі (Abu Dhabi Sustainability Week). 

Як же ця технологія працює? 

Дзеркала, встановлені в куполі, захоплюють денне світло, яке відбивається, фільтрується і посилюється всередині конструкції перш ніж попадає в приміщення. 


Пристрій LightCatcher може давати природне освітлення в приміщення в середньому 10 годин на день. Це дозволяє зменшити споживання енергії на 70%. 

Бізнес модель

Компанія настільки впевнена у енергозберігаючих можливостях свого продукту, що пропонує його в лізинг, як це роблять компанії з сонячними панелями. Точний термін окупності варіюється залежно від типу освітлення будівлі та довготривалості використання. Окупність повної вартості, а це приблизно 1750 $ - у комерційному приміщенні зі старою системою освітлення займе приблизно один рік. Окупність пристрою в будівлі з ефективним LED освітленням може зайняти до п'яти років. 

Читайте також: Створено перший вітрогенератор без лопатей

З моменту виходу на ринок, Міхіелссенс продав 120 пристроїв клієнтам в Бельгії, відкрив офіси в Південній Африці, Марокко та Китаї.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка