Без бензину можна їздити

Виробники автомобілів переходять на моделі, котрі не будуть забруднювати довкілля небезпечними викидними газами.  

Volkswagen запускає свої перші серійні електричні моделі. Хоча німецька компанія затрималася в порівнянні з Nissan, Renault і Tesla, але вона планує до 2018 року стати лідером у цьому сегменті. 

golf3.jpg

Volkswagen не пішов шляхом ура-оптимізму задля "електричної революції". Підготовка до електрифікації автомобілів проводиться дуже виважено. Тому модель електричного Volkswagen практично ідентична за виглядом машині з дизельним двигуном. Це продуманий компроміс - для всіх автомобілів, незалежно від типу приводу, використовувати одну складальну лінію. 

golf2.jpg

Одна з моделей VW, e-up!, має цикл 160 км, інша, Гольф, 190 км. Енергію можна поповнювати або від звичайної електричної розетки або через високошвидкісні зовнішні зарядні пристрої протягом 30 хвилин. 

golf6.jpg

Кілька сотень одиниць моделі e-up! продано в Німеччині та Норвегії. У Норвегії на електричний Гольф отримано 1200 замовлень в межах 3,5 годин від початку оголошення приймання заявок. 

У Німеччині ціна моделі e-up! складає € 26 900, ціна електричного Гольфа € 34 900. Ціна дуже висока, натомість перевагою є низькі експлуатаційні витрати. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка