Бердянський морський порт готується до першої перегрузки турбін вітроелектростанції

Бердянський морський порт готується до перевантаження устаткування 56 турбін Приморської вітрової електростанції.

Меморандум про співпрацю за відповідним проектом підписав ДП «БМТП» з ТОВ "Холлеман-Україна", передають Порти України

Згідно з підписаним у 2018 році компанією ДТЕК і General Electric договором на постачання інноваційних вітротурбін для Приморської ВЕС, розвантаження вітряків у Бердянському порту почнеться орієнтовно у серпні.

Цьогоріч енергохолдинг ДТЕК планує й розпочати будівництво вітроелектростанції у Запорізькій області.

"Вантаж цікавий, негабаритний, дуже важкий для перевантаження – його перевалка такого вантажу для нас буде справою честі і залишиться назавжди в історії підприємства, - зазначив в. о. директора ДП "БМТП" Олександр Трощенков. - Обробка цих 56 комплектів дасть нам можливість розраховувати на інші контракти з такого нестандартного обладнання: китайські промисловці зацікавилися і готові поставити протягом 2019-2020 років до 500 таких установок».

За словами генерального директора ТОВ "Холлеман-Україна" Михайла Плесовських, вдале географічне розташування Бердянського порту буде сприяти подальшому взаємовигідному співробітництву.

Бердянський морський порт розташований у північно-східній частині Бердянської затоки включає зовнішній рейд, внутрішній рейд (гавань Бердянськ) і підхідний канал довжиною 20 кілометрів, шириною - 90 метрів, глибиною - 8,55 метра і прохідною осадкою - 7,9 метра. Кількість вантажних причалів - 11, довжина вантажного причального фронту - 1798 метрів. Він стане четвертим в Україні, який буде перевантажувати устаткування ВЕС. Раніше цим займалися Маріупольський порт, порти "Ольвія" і "Чорноморськ".

Згідно з реєстром ДП "Адміністрація морських портів України", ДП "БМТП" оперує причалами NoNo1-5 і 7-9 Бердянського морського порту. У 2017 році БМТП обробив 1,4 млн тонн вантажів, що становить 56% річного плану. 

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus

Щотижнева
e-mail розсилка