Бельгія інвестує €350 млн у енергоефективні будинки

У Бельгії виділять 350 мільйонів євро для підвищення енергоефективності приватних будинків, навчальних та комерційних будівель у Брюсселі.

Такі кошти мобілізує влада Брюссельського столичного регіону у рамках стратегії реконструкції "Renolution", передає bruzz.be.  

Більше половини викидів парникових газів у Брюсселі припадає на споживання енергії будівлями. Стратегія передбачає досягнення середнього рівня енергоефективності у 100 кіловат на квадратний метр на рік для будинків у Брюсселі. Що стосується нежитлових будівель, влада Брюсселя прагне досягти їх енергетичної нейтральності до 2050 року. Це означає, що використання енергії повинно скоротитися у три або чотири рази у порівнянні зі споживанням у даний час.

Влада Брюссельського Регіону планує ввести вимогу до оновлення будівель. З цією метою Регіон об'єднує зусилля з будівельним, фінансовим сектором та соціальними партнерами. Власникам будівель буде надана підтримка. Будуть враховуватися зростаючі ціни на нерухомість, а також доходи і добробут домогосподарств, як з точки зору наданих премій, так і з точки зору робіт.

"Соціальний вимір сталого розвитку лежить в основі амбіцій «Ренолюції», який нікого не залишить на холоді і тому буде супроводжуватися ретельно скоординованими заходами, - говорить прем'єр-міністр Руді Верворт. - Таким чином, ми досягаємо поставлених цілей - підвищення якості життя і скорочення витрат сімей на електроенергію без підвищення цін на нерухомість - це пріоритет для уряду".

Регіон також хоче полегшити доступ до премій. Тому прем'єр-міністр і міністр енергетики працюють над створенням до 2022 року системи, за допомогою якої можна буде легко отримати доступ до ремонту житла, ремонту фасадів і премій за електроенергію.

Зобов'язання щодо реновації та заходи підтримки повинні збільшити попит на роботи з підвищення енергоефективності та створити додаткові робочі місця.

Згідно з дослідженням навколишнього середовища Брюсселя, це повинно створити близько 8000 робочих місць для жителів Брюсселя. Уряд буде продовжувати інвестувати у навчання брюссельців професіям реновації. Пул підготовки та працевлаштуваннядля будівельного сектора буде офіційно створений до літа.

Брюссельський Регіон хоче стати вуглецево-нейтральним до 2050 року, як зазначено в енергетичному та кліматичному плані.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка