Бельгія будує найбільшу у країні акумуляторну систему зберігання енергії

У місті Бастонь планують побудувати найбільший у Бельгії накопичувач енергії на базі акумуляторних батарей потужністю 10 МВт.

Проект реалізує британська транснаціональна енергетична компанія Centrica Business Solutions у партнерстві з бельгійською компанією EStor-Lux, передає powerengineeringint.com

Передбачається, що накопичувач енергії матиме ємність 20 МВт*год.

Накопичувач енергії планується використовувати у якості віртуальної електростанції, а також у якості буфера, який дозволить видавати у мережу або накопичувати електроенергію на вимогу оператора високовольтної електричної мережі Elia.Накопичувач енергії дозволить акумулювати електроенергію при високому рівні вироблення ВДЕ-генерації, і видавати її у періоди пікових навантажень і низького рівня вироблення ВДЕ-генерації.

Це перший проект будівництва накопичувачів енергії у Валлонському регіоні Бельгії і найбільший у країні.

Введення в експлуатацію накопичувача енергії заплановано на середину 2021 року.

“Цей проект являє собою реальний крок вперед в енергетичному переході, демонструючи повну конкурентоспроможність батарей як альтернативи тепловим електростанціям, - каже Бруно Вандершуэрен, директор EStor-Lux. - Компанія Centrica зробила великий внесок у реалізацію цього проекту: ця послуга виходить далеко за рамки простого доступу до гнучких ринків і включає в себе значні гарантії продуктивності”.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка