Байден знизить орендні ставки на землю для екологічних електростанцій

Президент США Джо Байден має намір знизити орендні ставки на федеральні землі, що купуються для установки екологічних електростанцій.

Адміністрація заявила, що перегляне правила, які стосуються відновлюваних джерел енергії на державних землях, 31 серпня, передає thehill.com

Бюро з управління земельними ресурсами(BLM), що входить до складу Департаменту внутрішніх справ, оголосило, що запитує інформацію для розробки пропонованих "оновлень" і планує офіційно запропонувати нововведення на початку наступного року.

У повідомленні, опублікованому у порядку денному адміністрації з регулювання, наводиться частина виконавчого розпорядження, яке наказує Департаменту внутрішніх справ визначити кроки, які можуть бути зроблені для збільшення виробництва відновлюваної енергії на державних землях.

Розроблені заходи допоможуть купувати землю для сонячних і вітрових проектів за більш доступною ціною.

На даний момент виробники чистої енергії скаржаться на те, що орендна плата і збори надмірно високі і ускладнюють приплив інвестицій.

"Ми визнаємо, що світ змінився з тих пір, як ми розглядали це в останній раз, і необхідно внести зміни", - сказала Джані Скотт, старший радник помічника міністра внутрішніх справ із земельних ресурсів і корисних копалин.

За даними агентства Reuters, сонячні проекти можуть платити до 971 долара за акр річної орендної плати, на додаток до 2000 доларів за мегават електроенергії, в той час як вітряні генератори можуть платити 3800 доларів.

Нафта і газ, тим часом, платять набагато менше - від 1,50 до 2 доларів за акр в оренду. Ліцензійні платежі за буріння на державних землях зазвичай становлять близько 12,5 відсотка.

Адміністрація Байдена заявила про підтримку розширення використання відновлюваних джерел енергії, оскільки вона прагне скоротити викиди парникових газів в США до чистого нуля до 2050 року.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка