ЄБРР виділить Дніпру на підвищення енергоефективності 25 млн євро

Європейський банк реконструкції та розвитку надасть до 25 млн євро кредиту місту Дніпро на підвищення енергоефективності 98 громадських будівель, включаючи 67 дитячих садків, 27 шкіл і чотири поліклініки.

Проект схвалила рада директорів ЄБРР цей на минулому тижні, , передає Енергореформа

Кошти отримає комунальне підприємство "Дніпровська муніципальна Енергосервісна компанія".

"Очікується, що інвестиції значно поліпшать стан будівель за рахунок ремонту приміщень і задоволення потреб в опаленні, підвищення рівня комфорту і надійності послуг у дитячих садах, школах і поліклініках, а також до зниження витрат на енергію і технічне обслуговування будівель, зменшення викидів CO2", - повідомив ЄБРР 13 жовтня.

«Термін погашення кредиту - 13 років, включаючи пільговий період до трьох років, з 20 рівними виплатами раз на півроку, - уточнив ЄБРР. - Крім цього, кредит буде забезпечений повною муніципальною гарантією міста».

Передбачається, що кредит буде співфінансований за рахунок інвестиційного гранту у розмірі до EUR5,5 млн, який надасть Східноєвропейський фонд енергоефективності та навколишнього середовища (E5P) за умови затвердження гранту Асамблеєю спонсорів E5P.

Крім цього, місцевий внесок у розмірі до 2, 5 млн євро буде покривати додаткові заходи з енергозбереження та капітальний ремонт.

У ЄБРР додали, що кредит буде підпроектом програми фінансування енергоефективності у державному секторі( PSEEF), яка складається із позик під гарантії муніципальних органів влади в Україні, спрямованих на сприяння поліпшення заходів з підвищення енергоефективності у громадських будівлях в українських містах

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка