ЄБРР допоможе чотирьом країнам залучити 500 млн євро на розвиток відновлюваної енергетики

Європейський банк реконструкції та розвитку і Європейський союз погодили програму фінансових гарантій на суму у 50 млн євро, покликану збільшити інвестиції у розвиток відновлюваних джерел енергії в Україні, Йорданії, Лівані та Тунісі.

Це перша програма гарантій, що отримала фінансування в рамках плану зовнішніх інвестицій ЄС (External Investment Plan, EIP), передає . https://interfax.com.ua/news/economic/637053.html

"Ми раді співпрацювати з ЄС у питанні щодо кліматичних змін, - говорить віце-президент ЄБРР з політики і партнерств П'єр Хайльбронн. - Наше кредитування у поєднанні з фінансовими інструментами ЄС стимулює більш активну участь приватного сектора в інвестуванні, яке дуже необхідно для вирішення глобальних завдань майбутнього".

Передбачається, що нова програма, в рамках якої ЄБРР надаватиме гарантії місцевим банкам, дозволить Україні та південним сусідам ЄС залучити інвестиції загальним обсягом до 500 млн.

За словами єврокомісара з питань розширення і політики добросусідства Олівера Вархелі, програма фінгарантій забезпечує достатнє покриття ризиків для залучення великих інвестицій з приватного сектора.

ЄС через програму EIP виділив 4,5 млрд євро для залучення 44 млрд євро державних і приватних інвестицій на цілі розвитку у сусідніх з ЄС країнах і в Африці.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка