Автопричіп із сонячними батареями дозволяє подорожувати з комфортом будь-де

Суттєве здешевлення цін на сонячні фотомодулі дозволяє розширити спектр використання таких елементів, щоб забезпечувати комфорт від «своєї» енергії.
Так поступив тернополянин, Леонід Миськів, котрий опрацював застосування енергії сонця не тільки для літнього відпочинку. Влітку, коли сонце допомагає набратися наснаги на цілий рік, він подорожує із своїм автопричіпом. Щоб забезпечитися мінімальною кількістю електроенергії, хоча б для освітлення, потрібно забирати її в акумулятора. А для підзарядки приходилось вибирати місця біля баз відпочинку, де є можливість підзарядити акумулятор. 
Леонід вирішив скористатися сучасними технологіями для того, щоб стати частково енергонезалежним і зупинятися в будь-якому місці, навіть там, де немає електроенергії. Для цього на дах причіпа встановив сонячну панель, котра протягом дня заряджає акумулятори, сховані  під салоном. Для освітлення запасу такої енергії вистарчає на тиждень. 

Читайте також: Хочете починати робочий день з посмішки - пересідайте на велосипед
Тепер він може використовувати телевізор, ноутбук, зарядку телефона і зупинятися в тому місці, котре сподобалось. Сонце кожного дня допомагає запасати електроенергію для вечірнього та нічного користування.

Хоча такий комплект  «енергонезалежність  за допомогою сонця» коштує біля 500 доларів (основні виробники неукраїнські, ціни на такі елементи подають у валюті), це приємна енергетична система, котра створює Леоніду додатковий комфорт  в дні літнього відпочинку. В інших час, система дозволить йому мати постійну резервну енергосистему в своєму житловому будинку і частково зменшувати плату за споживання електроенергії. 

Читайте також: Мобільна сонячна електростанція Ecos PowerCube допоможе при катастрофах

Фотопанель потужністю 250Вт дозволяє кожного року економити по 250 кВт*год електроенергії. Для деяких сімей це норма двохмісячного споживання.    

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка