Автомобілі все далі втікають від бензину

Загальна тенденція зменшувати негативний вплив на довкілля від діяльності людини приводить до пошуку нових технологічних та інноваційних рішень. Особливо багато змін відбувається в автомобілебудуванні, котре забезпечує практично кожну сім’ю засобами щоденного користування – транспортом. Щоденна економія шкідливих викидів кожним автомобілем – амбітна ціль, котру варто реалізовувати.
Компанія Вольво (Volvo) повідомила про перелік нових силових блоків, котрими будуть оснащені їхні автомобілі. Будуть це як дизельні, так і бензинові двигуни. Але найсильнішою опцією буде гібридний двигун сумарною потужністю 400 к.с.

Новий гібрид має 4 циліндри, котрі використовують бензин, і буде працювати в парі з електричним приводом. Це суттєво знизить споживання палива. Будуть використовуватися додаткові акумулятори, котрі можна заряджати від електромережі.
Багато проблем виникає з розміщення акумуляторів в машинах класу люкс, адже акумулятори займають велику частину салону. В новій версії скомпоновано розміщення електродвигунів та акумуляторів так, що це не впливає на розмір салону і багажника.

В оптимальній ситуації споживання бензину буде на рівні 2 л/100км. 

Екологічні характеристики також покращено – викид СО2 на рівні 60г/км.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка