Автомобілі на дровах, як альтернатива бензину

При пошуку заміщення теперішніх дорогих видів палива, часто використовують ті способи, котрі вже мали використання. До таких варіантів належить заміщення бензину і дизпалива на використання твердого палива.

Раціоналізатори використали газогенератор, котрий працює на дровах або відходах дерева. Встановили його в багажникe автомобіля. Їхня конструкція не потребує особливих переробок автомобіля. Це фактично газобалонний пристрій, котрий дозволено використовувати автоінспекцією. Сам пристрій легко знімається і, при необхідності, без проблем забирається з машини. 

Читайте також: А на велосипеді з паровим двигуном ви вже їздили?

Одного завантаження дров вистачає для того, щоб проїхати 60-80 км. Кожен літр бензину замінюється трьома кілограмами дров. Крім цього, вихлопні гази містять в 10 разів менше шкідливих елементів. 

2.jpg

Варто згадати, що автомобілі на газогенераторах працювали вже після 1927 року. Були приклади використання на катерах, тракторах. Були серійні виробництва. 

Для спалювання твердого палива в газогенераторі можна використати вугілля, кокс, дрова, пелети і брикети з відходів дерева або сільського виробництва. Пелети стають популярнішими за дрова і при використанні в автомобільному газогенераторі здешевлюють вартість палива в 10 разів.


Газогенератор звичайно можна використати при наявності двигуна внутрішнього спалювання і при відсутності основного рідкого палива для цього двигуна.

Якщо Ви помітили орфографічну помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter

Новини по темі:

comments powered by Disqus
Система Orphus
Щотижнева
e-mail розсилка

Не пропустіть події: